ponedjeljak, 29 Juni 2020 09:13

ЈОШ ЈЕДНА ДЕЗИНФЕКЦИЈА УЛИЦА, ЈАВНИХ ПОВРШИНА, УСТАНОВА И ПРЕДУЗЕЋА

Хигијенско-епидемиолошка служба Дома здравља и данас је, уз подршку радника КП „Комвод“, припадника ПС Брод и ТВЈ Брод извршила дезинфекцију јавних установа и предузећа, као и улица и јавних површина на градском подручју.

Начелник општине Брод изразио је задовољство због повољне епидемиолошке ситуације у нашем граду, али и напоменуо да опасност још увијек није прошла. Он је нагласио да се Брођани и даље морају придржавати донесених мјера заштите од COVID-19.

Водећи рачуна о здрављу својих суграђана, локална управа у сарадњи са Домом здравља врши сталну дезинфекција јавних установа и предузећа, као и градских улица и јавних површина.

По налогу Владе Републике Српске и Републичког штаба за ванредне ситуације, Одјељење за инспекцијске и послове комуналне полиције у наредном периоду пооштриће контролу у погледу придржавања мјера донесених с циљем превентивног дјеловања на спречавању
појаве и ширења вируса KOVID-19.

dez 2dez 3dez 4