četvrtak, 20 Septembar 2018 07:53

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ПОМОЋ НЕЗАПОСЛЕНИМ БОРЦИМА

На основу Правилника о додјели једнократне новчане помоћи незапосленим демобилисаним борцима са подручја општине Брод, број 02-022-152/18 од 14.09.2018. године, Начелник општине Брод је расписао 18.9.2018. године Јавни позив. Јавни позив је објављен за додјелу једнократне новчане помоћи из буџета општине, незапосленим демобилисаним борцима са подручја општине Брод.

Право на додјелу једнократне новчане помоћи имају незапослени борци, од прве до седме категорије. Такође, ово право имају и незапослене супруге умрлих бораца од прве до седме категорије, под условима истим као и незапослени борци. Једнократна новчана помоћ се додјељује ради побољшања материјалног положаја незапослених бораца, у износу од 300,00 КМ.

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА НОВЧАНУ ПОМОЋ НЕЗАПОСЛЕНИМ БОРЦИМА

ОБРАЗАЦ ЗАХТЈЕВА ЗА НЕЗАПОСЛЕНЕ БОРЦЕ