petak, 31 Juli 2020 08:58

ИЗГРАДЊА 16 КИЛОМЕТАРА НОВЕ ДИСТРИБУТИВНЕ ВОДОВОДНЕ ЛИНИЈЕ У ЗАВРШНОЈ ФАЗИ

Имплемантациони тим, на састанку одржаном 29.јула, анализирао је реализацију пројекта ''Реконструкција водоводне и канализационе мреже'' на подручју бродске општине.

Констатовано је да је изградња 15 километара новог дистрибутивног цјевовода у завршној фази, те да ће у најскорије вријеме стара мрежа бити стављена ван употребе, а сви потрошачи прикључени на новоизграђену мрежу.

Након стављања у пуну функцију нове линије и прикључења свих потрошача на нови цјевовод, биће асфалтирана пјешачка стаза у улици Краља Петра Првог Ослободиоца. Поменути радови се изводе у оквиру друфе фазе пројекта ''Реконструкција водоводне и канализационе мреже'' која подразумијева санацију и реконструкцију фабрике воде која је планирана за идућу годину.