ponedjeljak, 26 Februar 2018 08:37

ИЗБОР НАЈБОЉИХ СПОРТИСТА

Манифестација „Избор најбољих спортиста и спортских организација општине Брод за 2017. годину“ одржана је 23. 2. 2018. године. Додјела признања је одржана у амфитеатру средње школе у 19 часова.

У свом обраћању начелник општине Брод Илија Јовичић је рекао да Општинска управа финансира и подржава спорт, спортисте и спортске клубове. Честитао је свим добитницима и уручио плакете и признања.

Признања за допринос развоју спорта у општини Брод су добили: Радослав Милошевић, Небојша Ћерић, Ранко Станимир, Горан Гарачић, Горан Кушљић и Душан Миличић.

Најбољи спортиста општине: 1. Милица Радовановић, 2. Славиша Марјановић и 3. Анђелина Дебељак.

Најуспјешнији спортски радник: Мика Зечевић.

Најперспективнији млади спортиста: 1. Андреј Пиваш, 2. Тина Тешановић и 3. Ена Пејчић.

Најбоља спортска организација: Карате клуб „Полет“.

У програму су учествовали чланови Карате клуба „Полет“ са презентацијом спаринг борби и кате и вокално-инструментални састав „Богдан трио“. Након додјеле награда, у холу средње школе послужен је коктел за све госте.