subota, 30 Novembar 2019 17:23

ГЛАВНА ЈАВНА РАСПРАВА О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ БРОД ЗА 2020.ГОДИНУ

Након одржавања јавних расправа по групама буџетских корисника и мјесним заједницама  у протеклом периоду, главна јавна расправа о Нацрту буџета општине Брод за наредну годину биће одржана у понедјељак 2. децембра у Скупштинској сали (зграда Поште), с почетком у 18 часова.

Позивају се представници потрошачких јединица планираних у буџету општине Брод за 2020. годину, мјесних заједница, јавних установа и предузећа, удружења грађана и НВО, привредници, пољопривредни произвођачи и сви заинтересовани грађани општине Брод да присуствују главној јавној расправи и да својим примједбама, сугестијама и приједлозима учествују у креирању буџета општине Брод за 2020. годину, те да своје примједбе доставе Одјељењу за финансије општине Брод најкасније до 03.12.2019. године.

Нацрт буџета општине Брод за 2020. годину објављен je на званичној интернет страници општине Брод: www.opstina-brod.net