ponedjeljak, 27 Januar 2020 10:37

ЕКИПА ''СТ КОМЕРЦ'' ПОБЈЕДНИК 41. ПОНОЋНОГ ТУРНИРА

Синоћ је у великој дворани Спортско-културног центра у Броду одиграна финална утакмица 41. Поноћног турнира у малом фудбалу. Екипа ''СТ Комерца'' савладала је ''ДМ Монтажу'' резултатом 7:1(3:1).

Уручујући награде, замјеник начелника општине Брод Горан Гарачић, похвалио је организацију турнира истакавши да је исти протекао успјешно, у спортском духу и фер такмичењу.

Најбољима су уручени пехари, дипломе и новчане награде:  5.500 КМ за прво и 1.500 КМ  за друго мјесто.

Проглашени су и награђени: најбољи стријелац Мирко Маринковић (СТ Комерц), најбољи голман Стјепан Зеба (ДМ Монтажа) и најбољи играч Дејан Павловић (СТ Комерц).

На овогодишњем турниру, у четири узрасне категорије, учествовало је 40 екипа из Републике Српске, Србије, Хрватске и Федерације БиХ. Организатор ове престижне спортске манифестације била је Туристичка организација општине Брод, а генерални покровитељ начелник општине Брод.turnir 2turnir 3turnir 4