ponedjeljak, 05 Avgust 2019 12:13

ЕКИПА АМБАР ОСВОЈИЛА 8.БРОДСКИ STREETBALL

Протекли викенд у Броду обиљежио јe кошаркашки турнир три на три „ BASKET BROD“. З6ог неповољних временских прилика, први дан турнира екипе су играле у дворани а други дан на терену испред Спортског центра који је посебно  уређен за ову прилику, рекао је Горан Гарачић замјеник начелника општине Брод и додао да турнир сваке године, што је најважније,  добија на квалитету и броју посјетилаца, љубитеља кошарке.

За два дана турнира играло је 16 екипа из Србије, Хрватске и Републике Српске а публика је и ове године године имала прилику да ужива у изузетано квалитетној и доброј игри. Побједник је екипа „Амбар“. Друго мјесто освојила је екипа 3 X 3 Прњавор, треће Кафе бар "Куба" Прњавор а четврто К.К. Брод.

На турниру и ове године организовано је такмичење у шутирању тројки за дјевојке, а побиједила је Сандра Којић чланица кошаркашког клуба из Брода.

Генерални покровитељ турнира и ове године је општина Брод a спонзори Tuborg i Vivia.

kosarka 2