utorak, 10 Septembar 2019 11:41

БРОДСКИ ИЗВИЂАЧИ НА ВИШЕБОЈУ У БАНОВИЋИМА

Бродски извиђачи су протекли викенд  учествовали у Бановићима на 43. Међународном  извиђачком вишебоју „Коњух планином 2019“.

Организатор вишебоја је одред извиђача „Пламен“ Бановићи, а ове године учествовао је рекоредан број учесника. Вишебој је окупио  55 одреда и више од 430 извиђача из Босне и Херцеговине, Хрватске, Македоније и Србије. Извиђаче одреда „Петар Кочић“ из Брода представљале су двије екипе, млађих извиђача и полетараца.

Превоз за одлазак бродских извиђача на 43. Међународни вишебој у Бановиће обезбиједила је општина Брод.

С почетком нове школске године почињу нове активнсти одреда „Петар Кочић“. Планирано је формирање чете у Лијешћу, а у току су и припреме за извићачко такмичење „Немилска алка“ у Немили.

IZVIDJACI 2