srijeda, 29 Novembar 2017 13:53

БРОД ПРЕДСТАВЉЕН НА САЈМУ ИНВЕСТИЦИЈА И НЕКРЕТНИНА

Од 24. до 26. новембра на Бањалучком сајму општина Брод је учествовала на првом Међународном сајму некретнина и инвестиција Бањалука 2017. Општину Брод су успјешно и запажено презентовали запослени из Одјељења за привреду и друштвене дјелатности  и Одсјека за локални развој, инвестиције и јавне набавке. Штанд општине Брод је посјетио и министар индустрије, енергетике и рударства РС Петар Ђокић, који је отворио сајам.

Током тродневног програма презентовани су потенцијали РС и локалних заједница за инвестиције у различитим областима, пројекти грађевинских компанија, програми институција на свим нивоима који се тичу ове области, а учествовале су и и банке, осигуравајуће куће, пројектни бирои и агенције за промет некретнина. Општина Брод је заинтересованима представила прије свега пословне зоне и погодности за инвестирање у нашој општини.

BLIRE Brod 2017