ponedjeljak, 02 Septembar 2019 09:28

БРОЂАНИ НА 23. СУСРЕТИМА МЛАДИХ У ТРЕБИЊУ

Дијана Гашић и Романа Балатуновић, чланови бродске омладинске организације ''АРГС'', учествовали су на ''23. Сусретима младих Републике Српске'' одржним од 26. до 30. августа у Требињу.

Овогодишња манифестација је окупила око 200 младих из свих општина и градова Српске, а током петодневног кампа, учесници су имали прилику радити на развијању нових вјештина, стицању знања и искустава.

Ово је јединствена манифестација на којој млади заједничким снагама развијају идеје с циљем побољшања сопственог положаја у друштву и у својим локалним заједницама. Поред едукативних, за учеснике су организовани туристички, културни и спортски садржаји.

Раније, у Омладински савјет Републике Српске с подручја Добојске регије Гашић је именована за члана Управног одбора, Балатуновић за координатора регије, док је Никола Миличић изабран за члана Скупштине ОСРС-а.