petak, 07 Septembar 2018 09:34

АСФАЛТИРАН ОГРАНАК СТАДИОНСКЕ УЛИЦЕ

У сриједу навече мјештани дијела Стадионске улице су направили прославу афалтирања дугогодишње макадамске улице. „Није ово био велики захват за нашу општину, али је велико задовољство и радост ових мјештана“ рекао је начелник општине Брод Илија Јовичић приликом посјете.

Начелник Јовичић је додао да ће Брод „ако настави ово динамиком, у року од три године имати све асфалтиране улице“. „Ускоро ће започети и једна од највећих инвестиција, а то је изградња заобилазнице са кружним током“ и подсјетио да ће ускоро започети радови на изградњи улице у пословној зони, асфалтирање улице од Скела до Градске пијаце и да је управо завршена реконструкција улице Војводе Живојина Мишића чиме Брод добија један уређен улаз у сам град.

stad asfalt1