četvrtak, 14 Novembar 2019 20:15

АМБАСАДОР СЈЕДИЊЕНИХ АМЕРИЧКИХ ДРЖАВА У БРОДУ

У СШЦ „Никола Тесла“ уприличена је свечана церемонија поводом завршетка радова на обнављању објекта ове школе.

Реализација пројекта енергетске ефикасности на овом објекту допринијела је да се у школи повећа безбједност ученика и запослених, побољшају услови гријања у зимском периоду, те допринесе љепшем визуелном изгледу школе.

Радове на обнављању школе, у вриједности од 414.221 КМ, финансирала је Европска команда Оружаних снага САД-а, а сви радови су изведени у стандардима за извођење радова овог типа.

Церемонији су, поред ученика и запослених у овој установи, присуствовали начелник општине Брод Илија Јовичић и амбасадор Сједињених Америчких Држава у БиХ Ерик Нелсон са сарадницима.

Након свечане церемоније амбасадор Нелсон је посјетио зграду општине, гдје је након обиласка ове установе наставио разговор с начелником Јовичићем о могућностима будуће сарадње на реализацији пројеката важних за нашу општину.

ambasador 2ambasador 3ambasador 5