četvrtak, 29 Avgust 2019 13:27

7. САЈАМ ПРИВРЕДЕ, ПОЉОПРИВРЕДЕ И ТУРИЗМА „БРОД 2019“

Туристичка организација општине Брод и ове године, организује Сајам привреде, пољопривреде и туризма „Брод 2019“ који ће се одржати 13. и 14. септембра у великој дворани Спортско културног центра у Броду.

Поред домаћих привредника, привредника из сусједних општина, Републике Србије и Републике Хрватске, ове године на Сајму се очекују и инострани излагачи што показује да Сајам све више поприма међународни карактер.

Други дан Сајма резервисан је за манифестацију „Гастро сусрети“ која сваке године у парку испред Спортско културног центра окупи велики број грађана. Поред изложбених штандова са храном, сваке године организује се и традиционално такмичење у кувању чорбанца.

Пријаве за учешће на Сајму су отворене, а сви заинтересовани могу се обратити директно у Туристичку организацију општине Брод, на телефон 053/610–592 или путем електронске поште на е-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.