brod logo transp

ОПШТИНА БРОД
Званична интернет страница
utorak, 27 Mart 2018 21:11

START UP ПАКЕТИ ЗА ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОЂАЧЕ

MPŠV RS- JEDINICA ZA KOORDINACIJU PROJEKATA U POLJOPRIVREDI

Resor za pružanje stručnih usluga u poljoprivredi RS

Područni centar Doboj

U SARADNJI SA ORGANIZATORIMA PROIZVODNJE I

OPŠTINOM BROD

izdaje OBAVJEŠTENJE

Proizvođači koji su zainteresovani za organizovanu proizvodnju krastavca kornišona, paprike i industrijske jagode sa opštine Brod, mogu da uzmu učešće u „Start up“ paketima u okviru IFAD projekta. - Na iznos preuzetog paketa, projekat sufinansira 40% a lokalna zajednica 10% od vrijednosti. - Zainteresovani se mogu obratiti za saradnju slijedećim firmama, sa naznakom za IFAD projekat:

1. ESMA&SS Šije-Tešanj (organizovana proizvodnja i otkup kornišona i paprike) tel: 062/205-986; faks: 032/943-175; email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

2. BOSNA PLOD doo. Brčko (organizovana proizvodnja i otkup industrijske jagodeZengazengana) tel: 049/580-920;email:Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Za zainteresovane proizvođače industrijske jagode firma Bosna plod doo Brčko organizovaće stručno predavanje.