srijeda, 25 April 2018 12:07

ПОСЈЕТА ПОЉОПРИВРЕДНОМ САЈМУ У НОВОМ САДУ

Обавјештавају се пољопривредни произвођачи да Општина Брод организује превоз на 85. Међународни сајам пољопривреде у Новом Саду који се одржава од 15.маја. – 21.маја. 2018. године.

Сви заинтересовани пољопривредни произвођачи са подручја општине Брод, који желе да посјете пољопривредн сајма у Новом Саду могу да се пријаве на организовани пут, у општини Брод у Одјељењу за привреду канцеларија бр.13, сваким радним даном од 07 – 15 часова до попуњавања броја сједишта у аутобусу.

На пут се креће 17.маја.2018. године (четвртак) у 06.00 часова ујутру са паркинг простора  испред Дома спортова и путује се аутопутем кроз Републику Хрватску.

Повратак из Новог Сада по договору, оквирно око 17.00 часова са паркинга Сајма у Новом Саду.