petak, 13 Juli 2018 11:15

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА ЛИЧНУ ИНВАЛИДНИНУ

Обавјештавају се сви грађани општине Брод, који су корисници права на додатак за помоћ и његу другог лица а који су претходно прошли поступак усмјеравања, односно категоризације дјеце и омладине са сметњама у физичком и психичком развоју, да се јаве у ЈУ Центар за социјални рад Брод, ради подношења захтјева за остваривање права на личну инвалиднину.

Овим путем се обавјештавају и лица са потпуним губитком слуха оба уха и лица с обостраним тешким оштећењем слуха који нису корисници права на додатак за помоћ и његу другог лица, под условом да је оштећење/обољење настало у развојном периоду до навршених 18 година живота.

За додатна објашњења и информације, јавити се у ЈУ Центар за социјални рад Брод, сваким радним даном од 07-15 часова.