utorak, 09 Juli 2019 09:34

Број: 02-339-3/19

Датум: 09.07.2019. године

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Невријеме праћено градом које је задесило подручје наше општине 09.07.2019. године у раним јутарњим часовима нанијело је штету на усијевима.

Обавјештавају се власници пољопривредног земљишта да насталу штету од олујног невремена могу пријавити на:

- Територијалној ватрогасној јединици на бесплатан број телефона 123  у времену од 00,00 до 24,00 чаосва;

- предсједницима савјета мјесних заједница или

- директно у шалтер сали Општине Брод.

У пријави навести име и презиме власника (корисника), тачну адресу и мјесну заједницу, културу која је засијана, те величину засијане површине.

Рок за доставу пријаве настале штете је 15.07.2019. године, како би комисије могле изаћи  на терен ради пописа и процјене штете.

Начелник општине

Илија  Јовичић