ponedjeljak, 12 Mart 2018 14:39

ОБАВЈЕШТЕЊЕ – ЕЛЕКТРО – Краља Петра 1. Ослободиоца, Мајке Југовића, Крајишких бригада и Николе Тесле

Обавјештавају се купци електричне енергије са подручја општине Брод да су дана  13. и 15. марта 2018. године (уторак и четвртак) планирани радови на електроенергетским објектима током којих ће доћи до повремених прекида у испоруци електричне енергије.

Прекид у испоруци електричне енергије доћи ће у дијелу улица: Краља Петра 1. Ослободиоца,  Мајке Југовића, Крајишких бригада и Николе Тесле у трајању од 08:00-14:00 часова. Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

Моле се купци електричне енергије на наведеним подручјима да потребе за кориштењем електричне енергије благовремено прилагоде условима испоруке електричне енергије за наведени дан.

У случају временских неприлика радови ће се одгодити за наредни период, а нови термин за извођење радова ће бити објављен путем средстава јавног информисања.