utorak, 09 Juni 2020 09:36

ЈАВНИ ПОЗИВ – ПРОЈЕКАТ РАЗВОЈА РАДНЕ СНАГЕ И ВЕЋЕГ ПРИСТУПА ТРЖИШТИМА (WHAM)

Пројекат развоја радне снаге и већег приступа тржиштима (WHAM) Америчке агенције за међународни развој (USAID-a) позива све заинтересоване и квалификоване организације да доставе своје пројектне приједлоге за подршку путем бесповратних средстава.

Укупни износ потенцијалних додијељених средстава је USD 350.000, док је процијењени број додијељених уговора 10.

WHAM је објавио јавни позив за доставу пројектних приједлога за подршку тренинг центрима који раде обуку малих и средњих предузећа из сектора метала, дрвета, текстила/обуће или IKT -а оријентисаних према проширењу производних капацитета, достизању нових тржишта и отварања нових радних мјеста.

Објављени јавни позив је фокусиран на оспособљавање радне снаге.

За комплетну документацију посјетите web страницу http://www.whambih.org/

Рок за доставу апликација је 16:00 часова по локалном времену 29.6.2020. године.

Јавни позив ће бити затворен раније ако се додјеле сва одобрена средства.

Сва евентуална питања о процесу и процедури пријаве молимо да пошаљете путем emaila нa Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Одсјек за локални развој општине Брод Вам стоји на располагању за све додатне информације.