utorak, 10 Juli 2018 07:34

ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАТУСУ ИЗДАВАЊА ГРАЂЕВИНСКИХ ДОЗВОЛА

ocijeni
(0 glasova)

Информације о статусу поднешеног захтјева за издавање грађевинских дозвола могу се добити у Одсјеку за урбанизам,просторно планирање и имовинско-правне односе код службеника:

1. Бошко Трнинић,дипл.инћ.грађ.

tel.053-611-967

1. Санела Латиновић,дипл.инж.маш.

tel.053-610-879

У поступку издавања грађевинске дозволе од тренутка предаје захтјева, покретања и вођења поступка, подузетих радњи, доношења рјешења, достављања, рјешавања по жалби, па све до правоснажности рјешења примјењују се одредбе Закона о општем управном поступку ("Сл. гласник Републике Српске", бр. 13/02,87/07 и 50/10), Закона о уређењу простора и грађењу  ("Сл. гласник Републике Српске", бр. 40/13,106/15,3/16) и остали закони, други прописи и општи акти Републике Српске и општине Брод.

НАЧИН ПРУЖАЊА ИНФОРМАЦИЈА О СТАЊУ ПРЕДМЕТА

pogledano 2210 puta