Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Brodski „Aikido self-defense“ osvojio drugo mjesto na prvenstvu Republike Srpske

Članovi „Aikido self-defense“ kluba iz Broda nastupili su na Otvorenom prvenstvu Republike Srpske u Aikido samoodbrani koje je održano 29. maja u Banja Luci.

U konkurenciji 130 takmičara Brođani su osvojili 26 medalja, odnosno 4 zlatne (4×2), 4 srebrne (4×2), 4 bronzane (4×2) i 4 zlatna pehara, te se sa ovim brojem osvojenih medalja ekipno plasirali na drugo mjesto.

Četiri Brođana proglašena su za najbolje u svojim kategorijama, pa je u kategoriji zelenog pojasa ovu titulu ponijela Nikolina Zečević, u kategoriji smeđeg pojasa Natalija Radulović, dok su u kategoriji crnog pojasa najbolji bili Maja Šljivić i Nemanja Borojević.

Trener brodskog „Aikido self-defense“ kluba Nebojša Ćerić, svim takmičarima čestitao je na postignutim rezultatima, a roditeljima i opštinskoj vlasti zahvalio na podršci i povjerenju.