Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

БОГОЈАВЉЕНСКО ПЛИВАЊЕ ЗА ЧАСНИ КРСТ

Обавјештавамо вјерни народ парохија бродских да ће на православни празник Богојављења бити служена Света Литургија са почетком у 9.00 часова и освећење воде у храму Покрова Пресвете Богородице у Броду.

Организација овогодишњег пливања за часни крст припада Борачкој организацији Брод и Туристичкој организацији општине Брод, уз свесрдну подршку Општинске управе на челу са Начелником општине Брод, те присуство и подршку ЈЗУ Дома здравља Брод, Полицијске станице Брод, Граничне полиције, ЈКП Комвод те навијачких удружења „Делија“ и „Гробара“.

Манифестација је организована на платоу кајак клуба. Пливање за часни крст предвиђено је у 11.30 часова. Учесници који желе да пливају за часни крст се позивају да узму учешће на литургијском сабрању, да се постом на Крстовдан и причешћем на Богојављење, духовно припреме, те тако духовно и тјелесно оснажени, пливају за часни крст.

Пријаве учесника код Саше Видића на број телефона 065/870-626.

eskort eskişehir -

Personel Sağlık