Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

8. SAJAM PRIVREDE, POLJOPRIVREDE I TURIZMA

U petak 3. i subotu 4. septembra u Brodu će se održati Sajam privrede, poljoprivrede i turizma. Ovo je osma godina održavanja ovog, kako za Brod tako i za regiju, značajnog privrednog i društvenog događaja. Na Sajmu će se predstaviti izlagači sa domaćim proizvodima iz oblasti tekstilne i kožne galanterije, kozmetike, pčelarstva, prehrane, proizvođači raznih konditorskidž proizvoda, uslužne djelatnosti i brojni privredni subjekti.

Štandovi su otvoreni od 09 do 19 časova oba dana. Svečani program otvaranja Sajma je u petak 03. 09. 2021. godine u 11 časova u parku ispred Sportskog centra.
Tradicionalni Gastro susreti sa takmičenjem u pravljenju čobanca su u suboti 04. 09. 2021. godine sa početkom od 13 časova.

Nagrađivanje učesnika Sajma i Gastro susreta je planirano u subotu od 17 časova. Za sve informacije možete se obratiti JU „Turistička organizacija opštine Brod” i Odjeljenju za privredu i društvene djelatnosti opštine Brod na telefone: 053/610-592, 053/610-918, i e-mail: turistbrod@opstina-brod.net ili privreda@opstina-brod.net .

Dobrodošli!