Обавјештење о расписаном Јавном позиву за бањску рехабилитацију ППБ и РВИ

Обавјештавају се чланови породица погинулих бораца и ратни војни инвалиди од I до Х категорије, да је Министарство рада и борачко-инвалидске заштите, расписало Јавни позив за подношење захтјева ради упућивања 400 ратних војних инвалида и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске, у бањско-климатске здравствене установе.

Са подручја општине Брод у бањско-климатске здравствене установе биће упућено 5 лица (3 члана породице погинулих бораца и 2 ратна војна инвалида од I до Х категорије).

Право на бањску рехабилитацију у 2021. години немају лица која су то право користили по Пројекту бањске рехабилитације министарства у протекле три године као и РВИ-ампутирци и параплегичари који су бањску рехабилитацију користили путем Фонда здравственог осигурања Републике Српске у истом периоду, у складу са правилником Фонда.

Комплетан текст Јавног позива објављен је дана 16.04.2021. године на огласној табли и интернет страници општине Брод.

Рок за достављање писмених захтјева је 15 дана од дана објављивања Јавног позива, односно закључно са 04.05.2021.године.

Јавни позив

Захтјев за пријаву на јавни позив