У ТОКУ САНАЦИЈА ЈАВНЕ РАСВЈЕТЕ

На подручју општине Брод у току су радови на санацији јавне расвјете која обухвата замјену неисправних сијалица, оштећених расвјетних тијела и отклањање других кварова због којих јавна расвјета на појединим локацијама није у функцији.

Према наводима в.д. начелника општинског Одјељења за просторно уређење, стамбено-комуналне послове и екологију Војислава Милосављевића, биће санирано 345 расвјетних тијела, од тога 142 на градском и 203 на сеоском подручју.

Милосављевић је  прецизирао да се радови изводе на основу извјештаја општинске комисије која је извршила увид у стање расвјете на цијелом подручју општине.

-Након што буду отклоњени кварови на градском и приградском подручју, поправка јавне  расвјете биће обаљена и у свим мјесним заједницама на сеоском подручју-, рекао је Милосављевић те позвао грађане да кварове на јавној расвјети могу пријавити Одјељењу просторно уређење, и стамбено-комуналне послове и екологију општине Брод.