САСТАНАК НАЧЕЛНИКА СА СПОРТСКИМ РАДНИЦИМА

Начелник општине одржао је састанак са представницима бродских спортских клубова на коме се разговарало о тренутној епидемиолошкој ситуацији, и како испоштoвати све препоручене мјере заштите од вируса COVID-19.

Разговарано је и о функционисању спортских клубова у Броду, а сви присутни сложили су се да је подршка коју локална самоуправа и начелник пружају раду спортских клубова позитиван примјер у овој области.

Начелник општине спортским радницима представио је могућност аплицирања на међународна средства, те понудио помоћ општинске администрације при аплицирању, како би клубови били у прилици да обезбиједе додатна финансијска средства.

Тема је била и организација предстојеће Градске лиге малог фудбала чији је генерални спонзор начелник општине, односно локална самоуправа.