НАСТАВЉЕНИ РАДОВИ НА ИЗГРАДЊИ ПРОСТОРИЈА ККК ”ПРЕМИУМ”

Приликом данашње посјете ККК ”Премиум”, гдје су настављени радови на изградњи клупских просторија, начелник општине Брод изразио је задовољство чињеницом да ће бродски веслачи већ идуће године имати опремљен и репрезентативан ојекат.

Начелник је навео да је ово још један у низу спортских објеката који се уређују како би бродски спортисти имали што боље услове за рад. Наредних дана биће изливена стропна армирано-бетонска плоча и створени услови за наставак градње објекта ”Премиума” чији се завршетак очекује до ”Савске регате” идуће године. Начелник је додао да се, упркос епидемиолошкој сутуацији која је успорила реализацију одређених пројеката, у Броду гради на многим локација те да локална заједница сигурним кораком иде напријед.