СЕЗОНА ГРИЈАЊА ПОЧИЊЕ 15. ОКТОБРА

Све је спремно за нову сезона гријања на подручју бродске општине, а топле радијаторе потрошачи ће имати 15. октобра када званично почиње сезона гријања, потврдили су у ЈКП ”Комвод” које је задужено за испоруку топлотне енергије и одржавање система даљинског гријања. У предузећу истичу да су на вријеме обезбиједили потребне количине дрвене сјечке и пелета које користе као енергент за рад котловница, а обзиром на унапређења система урађена током љета, корисници даљинског гријања могу очекивати једну од најквалитетнијих сезона до сада.Кориснике гријања подсјећају да ће овлаштена лица овог предузећа посјетити све потошаче са понудом за закључење уговора о испоруци топлотне енергије. Заинтересовани су дужни дати на увид доказ о власништву, односно површини стамбеног или пословног простора. Уговори се могу закључити и у ЈКП ”Комвод” а.д. Брод, у улици Николе Тесле 22, сваким радним даном од 07.00 до15.00 часова.