РЕАЛИЗОВАН ПРОЈЕКАТ „ЗАЈЕДНО ЗА БЕЗБЈЕДНОСТ НАЈМЛАЂИХ“

Општина Брод, у сарадњи са Агенцијом за безбједност саобраћаја Републике Српске,реализовала је пројекат „Заједно за безбједност најмлађих“, те обезбиједила ауто-сједалице које су подијељене младим родитељима за безбједан превоз малишана.Том приликом интересантно и поучно предавање о опасностима које малишанима пријете у саобраћају одржали су саобраћајни инжењер Бојан Поповић и замјеник командира Полицијске станице Брод Жељко Шаиновић. Реализацијом овог пројекта набављено је 40 ауто-сједалица, а општинска управа још једном је показала да води рачуна, не само о наталитету, него и о безбједности наших најмлађих суграђана, рекао је начелник општине те додао да се у реализацију пројекта укључила и Полицијска станица Брод, чији припадници свакодневно воде бригу о бејзбједности дјеце у саобраћају.