ПОТПИСАН УГОВОР О ИЗВОЂЕЊУ РАДОВА НА ОБЈЕКТУ ККК “ПРЕМИУМ“

Начелник општине је са бродским предузећем „Ентеријер Веселиновић“ потписао уговор о изради плоче на објекту бродског ККК „Премиум“.Ради се о извођењу радова на објекту који је у значајној мјери девастиран, а који ће се излијевањем плоче сачувати од даљег пропадања, рекао је начелник општине и додао да се у наредном периоду планира покривање објекта и уређење просторија. „Овај клуб, поред тога што има дугу и успјешну традицију, окупља и велики број малишана љубитеља спорта на води који постижу значајне резултате, па им морамо обезбиједити и одговарајуће услове за бављење спортом“, рекао је начелник.Предсједник клуба Хилмија Хоџић захвалио се на подршци коју пружа општинска управа на челу с начелником, те додао да клуб у овом тренутку има значајну опрему која ће након санације просторија бити адекватно смјештена.Вриједност радова је око 14.800 КМ, а рок за извођење радова је 30 дана.