ОДРЖАНА ПРОМОЦИЈА КЊИГЕ ”БИРАМ ЗДРАВЉЕ” ВЕСНЕ ТЕОФИЛОВИЋ

У порти бродског православног храма Покров Пресвете Богородице у организацији Црквене општине Брод одржана је промоција књиге ”Бирам здравље” ауторке Весне Теофиловић, дипломираног педагога и сертификованог психолошког савјетника.Говорећи о дијелу, ауторка је напоменула да је књига својеврстан нутриционистички приручник који може да буде веома користан у рјешавању проблема са исхраном, те да помогне у стварању здравог начина живота и тиме повеже духовну и физичку човјекову страну.-Књига ”Бирам здравље” садржи смјернице за унапређење психичког и физичког здравља, основе правилне исхране уз мноштво рецепата за примјену исте, као и мишљења и савјете нутриционисте,- истакла је Весна.У занимљиво урађеном и презентованом програму промоције на отвореном, поред ауторке, учествовали су лектор књиге Бојана Шашлић, професор српског језика и књижевности, те протојереј-ставрофор мр Жељко Теофиловић који је овом приликом говорио о посту и посној храни која је врло примјењива и уско везана са тематиком којом се књига бави.Промоцији књиге, у присуству великог броја љубитеља писане ријечи, присуствовао је начелник општине Брод са сарадницима, а у музичком дијелу програма учествовала је етно група Дар из Бања Луке.