САСТАНАК НАЧЕЛНИКА СА ЕКИПОМ ЖРК „БРОД“

Начелник општине одржао је састанак са екипом ЖРК „Брод“ у вези с почетком такмичарске сезоне у оквиру Прве лиге Републике Српске.

Он је рекао да је од прошле такмичарске сезоне до данас дошло до осипања дијела екипе из разлога који су нормални.„

Неке дјевојке су отишле да студирају, неке су се запослиле, али смо се договорили да тренинзи почну, што је у овом тренутку најважније“, рекао је Јовичић.

Додао је да тренинзи почињу у петак, те да се нада да ће се екипа одазвати како су се и договорили, а већ идуће године биће боља ситуација у клубу, јер долазе нове младе генерације играчице.”

Многи градови у Републици Српској распустили тимове, али Брод који има веома дугу и успјешну традицију у овом спорту то не би требао да учини. Као начелник, предсједник клуба и члан Управног одбора рукометног Савеза Републике Српске учинићу све да бродски рукомет опстане.”