НАСТАВЉЕНО УЛАГАЊЕ У ГРАДСКИ СТАДИОН

Завршена је реконструкција, односно вањско уређење Градског стадиона, једног од спортских симбола Брода који спада међу најмодерније спортске терене у овом дијелу Српске.

Након што је прошле године општина Брод финансирала реконструкцију крова, запослени у ЈУ ”Туристичка организација општине Брод” која газдује овим објектом, протеклих дана извели су радове на санацији свлачионица, ходника и других просторија, као и вањске фасаде.

Општина Брод у протеклих неколико година уложила је значајна средства у реконструкцију и осавремењавање спортских објеката на подручју општине, а посебно треба издвојити Спортско-културни центар и Градски стадион, које користи највећи број клубова и спортиста, гдје су изведени опсежни радови и створени услови да сви који желе имају могућност за бављење спортом.