ЗАВРШЕНИ РАДОВИ НА САНАЦИЈИ САНИТАРНИХ ЧВОРОВА У ЈУ ОШ „СВЕТИ САВА“

У ОШ „Свети Сава“ данас је озваничен завршетак радова на санацији санитарних чворова.

Након реализације пројекта енергетске ефикасности и замјене столарије остало је само да се изврши реновирање санитарних чворва који су били стари и дотрајали, рекао је директор школе Брано Гојковић.

Средства за овај пројекат обезбијеђена су из донације Владе Србије уз суфинансирање локалне заједнице.

Вриједност радова била је око 200.000 КМ, од чега је Влада Србије учествовала са око 70.000 евра, док је остатак финансиран из буџета општине, рекао је начелник општине. Он је додао да је ово посљедња фаза уређења школе, те да је завршетком ових радова школа постала модерна и савремена васпитно образовна установа.