”ДАНИ ДУШКА ТРИФУНОВИЋА” – УРУЧЕНЕ НАГРАДЕ ЗА НАЈБОЉА ЛИТЕРАРНА ДЈЕЛА

Уручењем награда ауторима најбољих литерарних радова на тему ”Шта би дао да си на мом мјесту”, а поводом манифестације ”Дани Душка Трифуновића” окончан је наградни конкурс, који је у сарадњи са општином Брод, те основним и средњом школом расписала ЈУ НБ ”Бранко Ћопић”.

Од укупно 30 пристиглих радова, стручна Комисија је најбољим прогласила оне који су потекли из пера Драгане Сријемац, Дамјана Цвијића и Милана Ђујића. Сви радови су изузетно вриједни и проткани мишљу и љубављу према Душку Трифуновићу и његовом плодоносном стваралаштву.

Обиљежавање манифестације ”Дани Душка Трифуновића”, планирано за период од 12. до 14. септембра, одгођено је због актуелене епидемиолошке ситуације, а данашња свечаност уручења награда за најбоље литерарне радове уприличена је испред мурала Душку Трифуновићу код зграде поште.