Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ИЗРАЖАВАЊЕ ИНТЕРЕСА ЗА ЗАКУП КУЋИЦА ТОКОМ „ЗИМЗОБРОДА“

Општина Брод и ЈУ „Туристичка организација општине Брод“ организују активности за  обиљежавање новогодишњих празника за дјецу и одрасле, у парку испред Спортског центра, под називом „ЗимзоБрод“. Организациони одбор за организовање новогодишњих свечаности „ЗимзоБрод“ расписао је :

Јавни позив за изражавање интереса за закуп кућица

Закуп кућица је планиран за следеће активности:

1. Припрема и продаја пића и  хране у виду фаст-фуд и сличних прикладних сланих јела
  2. Припрема и продаја пића и слатких јела у виду крофни, ситних колача и кондиторских производа из домаће радиности
  3. Продаја ватромета, прскалица, новогодишњих украсних играчака, декорација, расвјете и сувенира
  4. Услужно фотографисање у свечаном/зимском/зимзобродском новогодишњем декору
  5. Продаја традиционалних производа са општине Брод.

Кућице могу користити физичка лица и предузетници који се пријаве на оглас за уступање кућица.

Кућице ће бити постављене у парку испред Спортског центра, између бине, клизалишта и садржаја за дјецу (луна парк).

Закуп кућице је у трајању од 9 дана, у периоду од 27.12.2021. године до 4.1.2022. године (укључујући ова два наведена датума), у почетном износу од 150,00 КМ. Током наведених 9 дана обавезно је да кућица ради минимално од 17 до 23 часова.

Корисници кућица не могу вршити никакве измјене у изгледу кућице нити поред њих постављати било какве допунске импровизоване додатке.

Штандови ће бити освијетљени и украшени новогодишњим украсима. Корисницима није допуштено да на инсталацију расвјете прикључују било какве електричне уређаје нити постављање сијалица јаче снаге од оне која је пројектована.

У изражавању интереса за закуп кућице дужни сте навести за коју услужно – продајну активност намјеравате да је користитее (тачно навести асортиман који је на продају) и која је ваша новчана понуда за закуп кућице.

Писмене пријаве можете доставити у Туристичку организацију општине Брод у Спортски центар сваки радни дан од 7 до 15 часова до уторка 30.11.2021. године. За више информација можете се обратити на телефон 053/610-592.

Предсједник О.О. новогодишњих свечаности

Горан Вукојевић