Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ЈАВНА РАСПРАВА О НАЦРТУ ОДЛУКЕ О ДОПУНСКИМ ПРАВИМА

Скупштина општине Брод је, на десетој редовној сједници одржаној дана 23.11.2021. године, усвојила:

и одлучила да исти упути на јавну расправу, из разлога што се наведеном одлуком уређују питања која су од посебног значаја за грађане општине Брод, који припадају борачкој популацији.

Нацрт Одлуке се може преузети са интернет странице Општине Брод или лично у шалтер сали општине.

На нацрт одлуке, заинтересовани грађани могу доставити своје примједбе, мишљења и приједлоге закључно са даном 10.12.2021. године, на један од начина:

• путем поште на адресу: Општина Брод, Одјељење за општу управу, Ул.Светог Саве бр.17, 74450 Брод,
  • лично у шалтер салу општине Брод или
  • на e-mail: opstauprava@opstina-brod.net.

Такође, позивају се грађани да присуствују јавним расправама на Нацрт Одлуке о допунским правима бораца, војних инвалида и породица погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске, које ће се одржати по сљедећем распореду:

Мјесто одржавања јавне расправеДатумВријеме
Скупштинска сала (зграда поште)30.11.2021.године (уторак)12,00 часова (први термин)
17,00 часова (други термин)
Скупштинска сала (зграда поште)07.12.2021.године (уторак)12,00 часова (први термин)
17,00 часова (други термин)

Јавне расправе ће се одржати уз придржавање свих прописаних епидемиолошких мјера на заштити становништва од појаве и ширења вируса корона.