Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

U subotu regata „Stjepan Stanić“

Takmičarsko – revijalna regata „Stjepan Stanić“ održaće se 24. jula na platou Kajak i kanu kluba „Premium“, na rijeci Savi u Brodu. Generalni pokrovitelj ove međunarodne memorijalne regate na rijeci Savi je Načelnik opštine Brod.

Pozivamo sve ljubitelje sporta, rijeke Save i lijepog druženja da dođu na ovaj izuzetan sportski događaj. Po protokolu kluba prijem ekipa je planiran od 7 do 9.30, nakon čega je sastanak ekipa.

Svečano otvaranje ovogodišnje regate je planirano u 10 časova, a početak takmičenja u 10.30 časova. Takmičenja su predviđeno do 15 časova što zavisi i od broja učesnika, a dodjela nagrada, medalja i pehara je u 16 časova kada se završava ovogodišnja memeorijalna regata na Savi u Brodu.