Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

РАСПИСАН ОПШТИНСКИ КОНКУРС ЗА СТИПЕНДИЈЕ ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022. ГОДИНУ

У складу са Одлуком о стипендирању студената општине Брод, расписан је Jавни конкурс за додјелу стипендија студентима у школској 2021/2022. години. Конкурс је отворен за редовне студенте друге, треће, четврте, пете и шесте године, као и студенте прве године из породица погинулих и несталих бораца Војске Републике Српске, ратних војних инвалида Војске Републике Српске од I до V категорије, студенте из породица бораца одбрамбено-отаџбинског рата, студенте из породица цивилних жртава рата, социјално угрожених породица евидентираних у Центру за социјални рад, студенте из породица са четворо и више дјеце, носиоце Вукове дипломе из средње школе, I и II циклуса образовања на универзитетима у Републици Српској/Босни и Херцеговини и универзитетима у иностранству, који имају пребивалиште на подручју општине Брод.

Рок за подношење пријава је 45 дана. На линковима испод можете преузети текст Конкурса за стипендије и пратеће документе.

Јавни конкурс за додјелу стипендија у школској 2021/2022. години

Пријава на јавни конкурс за додјелу стипендија

Изјава која се прилаже уз пријаву на јавни конкурс за додјелу стипендија