Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ПОНОВЉЕНИ КОНКУРС ЗА ЈЕДНОГ ЧЛАНА УО ДОМ ЗДРАВЉА БРОД

Скупштина општине Брод утврђује критеријуме и поново расписује Јавни конкурс за избор и именовање једног члана Управног одбора ЈЗУ „Дом здравља“ Брод – конкурс можете преузети на линку. Члан Управног одбора Управног одбора ЈЗУ „Дом здравља“ Брод именује се на период од четири године уз могућност поновног избора.

Рок за подношење пријаве је 15 дана од дана објављивања Јавног конкурса. Непотпуне и неблаговремен пријаве неће бити разматране. Пријаве се могу доставити лично или поштом, на адресу: Општинска управа Општине Брод – Скупштина општине Брод, Ул. Св. Саве број 17, Брод, са назнаком: Комисија за провођење поступка по Јавном конкурсу за избор и именовање једног члана Управног одбора ЈЗУ „Дом здравља“ Брод.

eskort eskişehir -

Personel Sağlık