У храму Преподобномученице Параскеве у Дубоковцу данас ће се, уочи прославе дана свете Петке, одржати служба у 18 часова. У уторак 8.  августа одржаће се литургија у 10.00 часова и вечерња служба у 18.00 часова.

У оквиру ове црквене прославе „Појаве преподобне мати Параскеве“, у Дубоковцу се од 7. до 9. августа сваке године организује традиционални вашар.

Одјељење за привреду и друштвене дјелатности општине Брод ће свим заинтересованим правним и физичким лицима који посједују одобрење за рад, на лицу мјеста у Дубоковцу издати одобрење за обављање дјелатности.

Мјесна заједница Доњи Клакар ће вршити издавање локације за пословне објекте. За све додатне информације заинтересовани се могу обратити у  Одјељење Општинске управе на број телефона 053/610-918 и e-mail: privreda@opstina-brod.net .