БРОД, 14. МАРТА – У сусрет прољећу,  Општина Брод ће организовати акцију чишћења и уређења града као и Савског шеталишта (кеја), која ће се одржати 21. марта 2017. године.

С обзиром на то да је 21. март први дан прољећа и почетак буђења природе, вријеме је да пробудмо свијест о чишћој, здравијој и љепшој околини.

„Веома је битно да сви доприносимо да наша Општина изгледа љепше, да нам је свима угодније“, рекао је начелник општине Илија Јовичић и додао да уређење и чишћење града није само обавеза Комуналног предузећа већ би се у акцију требали укључити сви грађани.

Прољећна акција чишћења града одржаће се 21. марта са почетком од 10 часова .

Овим путем апелујемо на све грађане да дају свој допринос овој акцији својим учешћем и заједно учинимо нешто конкретно за добробит планете Земље и своје окружење.

„Волим Брод и волим кад је чист“