utorak, 31 Oktobar 2017 14:42

ПОТПИСАН ПРОТОКОЛ ЗА ГАСИФИКАЦИЈУ РАФИНЕРИЈЕ

У Рафинерији нафте Брод данас у 12 часова је потписан протокол о сарадњи на реализацији пројекта "Снабдијевање природним гасом крајњег купца -Рафинерија нафте Брод". Протокол су потписали  министар индустрије, енергетике и рударства Републике Српске Петар Ђокић и министар заштите животне средине и енергетике Републике Хрватске Томислав Ћорић.

Потписивању је присуствовала и предсједник Владе РС Жељка Цвијановић, министар за просторно уређење, грађевинарство и екологију Сребренка Голић, министар за избјеглице и расељена лица Републике Српске Давор Чордаш и начелник општине Брод Илија Јовичић.

Начелник Јовичић је овом приликом истакао добру сарадњу Општине Брод са Владом Српске. „Долазак Предсједнице Владе у Брод нам пуно значи“ рекао је Јовичић и додао да је „изузетно задовољан данашњим потписивањем овог споразума чиме се рјешавају питања од значаја за оба Брода“.