utorak, 31 Oktobar 2017 08:06

ПРЕДСЈЕДНИК ВЛАДЕ СРПСКЕ ДАНАС У БРОДУ

Predsjednik Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović razgovaraće danas u Brodu sa načelnikom opštine Ilijom Jovičićem i opštinskim rukovodstvom. Početak sastanka zakazan je u 11.15 časova u zgradi opštine, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose sa javnošću.

U 12.00 časova Cvijanovićeva će prisustvovati potpisivanju protokola o saradnji na realizaciji projekta "Snabdijevanje prirodnim gasom krajnjeg kupca -Rafinerija nafte Brod". Protokol će potpisati ministar industrije, energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić i ministar zaštite životne sredine i energetike Hrvatske Tomislav Ćorić.

Posjeti opštini Brod i potpisivanju protokola prisustvovaće i ministar za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Srebrenka Golić, te ministar za izbjeglice i raseljena lica Republike Srpske Davor Čordaš.

Извор: СРНА