petak, 03 Novembar 2017 14:28

ТЕРМИНИ ЈАВНИХ РАСПРАВА - Правилник о становима

Обавјештавају се грађани и предсједници Савјета мјесних заједница о терминима одржавања јавних расправа о Нацрту Одлуке о давању сагласности на Правилник о рјешавању стамбених потреба додјелом у закуп државних станова на којима не постоји станарско право.

Нацрт Одлуке о давању сагласности на Правилник о рјешавању стамбених потреба додјелом у закуп државних станова на којима не постоји станарско право објављен је на званичној интернет страници општине Брод: www.opstina-brod.net.

На 11. редовној сједници Скупштине општине Брод  одржаној дана 31.10.2017. године усвојен је Закључак о измјени Закључка о усвајању Нацрта Одлуке о давању сагласности на Правилник о рјешавању стамбених потреба додјелом у закуп државних станова на којима не постоји станарско право.

Мјесна заједница

Мјесто одржавања

Датум

Вријеме одржавања

Рит, Карађорђево, Центар и Тулек

Скупштинска сала (зграда поште)

09.11.2017.

Бродско поље 1, Бродско поље 2

О.Ш. „Свети Сава“

16.11.2017.

Главна јавна расправа

Скупштинска сала

(зграда поште)

23.11.2017.

17.00

Позивају се сви грађани Брода да присуствују јавним расправама Одлуке о давању сагласноти на Правилник о рјешавању стамбених потреба додјелом у закуп државних станова на којима не постоји станарско право, као и да достављају Секретару СО-е (Предсједнику Комисије) писмене сугестије.

Правилник можете преузети испод: